Καλώς ήλθατε στο blog του Λάζαρου Παπαλαζάρου.

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ



Παρασκευή, 7 Απριλίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

Σας στέλνουμε το πρόγραμμα αναβληθέντων αγώνων των παιδικών πρωταθλημάτων 2004-2005 και νεότεροι 1ου, 2ου Ομίλων, 2006-2007 και νεότεροι 1ου, 2ου Ομίλων , για την περίοδο της Μεγάλης Εβδομάδας και της εβδομάδας μετά το Πάσχα έως και Παρασκευή 21-04-2017 όπως παρακάτω :....




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2004-2005 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 19-04-2017 ΩΡΑ 17.15 
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12-04-2017 ΩΡΑ 16.00 
ΓΗΠΕΔΟ 
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΤΡΙΤΗ 11-04-2017 ΩΡΑ 17.00 
ΓΗΠΕΔΟ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 10-04-2017 ΩΡΑ 16.30 
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 18-04-2017 ΩΡΑ 15.30 
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
----------------------------------------------------------------- 


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2004-2005 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΠΕΜΠΤΗ 13-04-2017 ΩΡΑ 16.00 
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
-----------------------------------------------------------------




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2006-2007 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017


7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 19-04-2017 ΩΡΑ 16.00 
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 20-04-2017 ΩΡΑ 16.30 
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
----------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2006-2007 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07-04-2017 ΩΡΑ 15.30 
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12-04-2017 ΩΡΑ 16.00 
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12-04-2017 ΩΡΑ 17.00 
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 19-04-2017 ΩΡΑ 17.00 
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-04-2017 ΩΡΑ 17.00 
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
-----------------------------------------------------------------