Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη των αγώνων της 11ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣΔ 2017-2018

Προσοχή…. Δεν γίνεται αυτόματη ανανέωση των σκορ. ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ή F5 για να δείτε τις αλλαγές. Επίσης, ραδιοφωνικά μπορείτε να ακούτε την εξέλιξη των παιχνιδιών μέσα από την αθλητική εκπομπή «Δραμινά Σπορ στον Alpha News 95.5» ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ.

11η αγωνιστική (ώρα έναρξης 15:00) ΤΕΛΙΚΑ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
60' Παπαδόπουλος Θ., 65' Δεληγιώρογλου

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ2-0
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
15' Δημίου

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
27'/49' Μίγας
1-2
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
32' Παπαμιχαήλ, 65' Τσακμακίδης

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
86' Γεωργιάδης Λαζ.
2-1
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
18'/91' Παυλίδης Γ.

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
76΄Δημητριάδης
2-1
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
14' (αυτ) Τσελεπής, 42' Σταμπουλής
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

2-0
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

6-5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
81' Κων/δης Λ.

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
37' Ταχτσόγλου, 81' Ασλανίδης Μιχ.
1-2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
25'(π)/46' Λάμπρου
0-2

Τα γκολ του ματς Φωτολίβος-Καλαμπάκι: 7' 1-0 Χ"Σαββίδης, 20' 1-1 Κασαπίδης, 27' 1-2 Στάικος, 36' 2-2 Ρουμελιώτης, 43' κοκ. Κασαπίδης(Καλαμπάκι), 45' 2-3 Τζιβανάκης, 50' 2-4 Άλα, 60' 3-4 Ρουμελιώτης, 65' 3-5 Τζιβανάκης, 80'(π) 4-5 Βεζύρης, 88' 5-5 Χ"Σαββίδης, 89' κοκ. Ντόβας (Καλαμπάκι), 90' 6-5 Κωνσταντινίδης Κώστας

Για τη Γ' Εθνική....live...στις 15:00

Παραλίμνι-Μέγας Αλεξ. Ξηροποτάμου 2-0

Εκτάκτως σήμερα θα σας ενημερώνουμε και για την εξέλιξη των αγώνων της Β1 και Β2 που διεξάγονται αυτή την ώρα (έναρξη 15:00), λόγω του αυριανού αγώνα της Δόξας Δράμας με τον Αρη.

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2-1

**** Τα γκολ θα αναρτώνται στο site με καθυστέρηση 5' προκειμένου, άλλα ΜΜΕ, να μην εκμεταλλεύονται το δίκτυο ενημέρωσης της ραδιοφωνικής εκπομπής "ΔΡΑΜΙΝΑ ΣΠΟΡ στον Alpha News 95.5